Artyści, którzy chcą ”OCALIĆ” !

Artyści chcą Ocalić  1

Dzięki uprzejmości Poleskiego Ośrodka Sztuki w Łodzi i wyjątkowej osobie, Pani Justynie Panfilewicz, która zaprosiła nas na swój recital pt. ,,Ocalić od zapomnienia-pamięci Marka Grechuty” podopieczni Łódzkiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami otrzymali wspaniałe dary!

Niesamowity głos Pani Justyny w przepełnionych emocjami piosenkach mistrza poezji śpiewanej Marka Grechuty oraz rewelacyjne piano Cezarego Mogielnickiego to recepta na prawdziwy sukces.

Zwierzaki z ŁTOnZ od gości recitalu otrzymały dary rzeczowe, a dzięki wielkiemu sercu artystów połowę dochodu z koncertu.

Prezes ŁTOnZ Amanda Chudek mogła też opowiedzieć zgromadzonym o działalności stowarzyszenia oraz zaapelować o podpisanie petycji przeciwko kontrowersyjnej ustawie o eksperymentach na zwierzętach.

Jesteśmy głęboko wzruszeni całą inicjatywą i dumni z Pani Justyny Panfilewicz, która nie tylko w wybitny sposób wykonuje utwory Marka Grechuty, ale tak jak on wspiera zwierzaki.

koncert4a

 

Ukłony należą się również Dyrekcji Poleskiego Ośrodka Sztuki za owocną współpracę oraz za że na terenie ośrodka mieszkają dwa przygarnięte psiaki.

Wyjątkowi Pomagają Wyjątkowym!

Dziękujemy!!!

Z miłości do zwierząt

Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

Tekst i zdjęcia: Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewięć + cztery =