Bezpłatne warsztaty „Zdobywanie funduszy – masz dobry pomysł, ale jak go zrealizować?”

Bezpłatne warsztaty Misja Natura

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach organizowanych w ramach projektu ”Misja Natura” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach instrumentu finansowego LIFE+ oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Szkolenia dotyczą obszaru Natura 2000 – Ostoja Żyznów i skierowane są do wszystkich zainteresowanych tym miejscem. Szczególnie jednak zapraszamy przedstawicieli władz samorządowych, organizacji pozarządowych, Lasów Państwowych, Regionalnych Zarządów Gospodarki Wodnej, przedsiębiorców i rolników w szczególności z gmin: Łoniów, Klimontów, Iwaniska, Opatów, Bogoria, Staszów i okolic zainteresowanych rozwojem swojego regionu czy gospodarstwa w oparciu o potencjał obszaru Natura 2000 Ostoja Żyznów.

Najbliższe warsztaty ”Zdobywanie funduszy – masz dobry pomysł, ale jak go zrealizować?” prowadzone przez Joannę Kica ze Studia Doradztwa Europejskiego, odbędą się w dniach 14-15.04.2015 w Kurozwękach (województwo świętokrzyskie) w Pałacu Kurozwęki.

Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę www.misjanatura.fwie.pl

 

Tekst i zdjęcie: FWIE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście − osiem =