Bieda ludzi, bieda zwierząt

 potrzebne wsparcie

Prawdziwy obraz Polski czasami kryje się w interwencjach…

 Relacja z interwencji Łódzkiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami

”W środę we wczesnych godzinach inspektorzy Łódzkiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami podjeli interwencje w jednej z bałuckich kamienic. To co zastali na miejscu wprawiało w wielki smutek 🙁 Mieszkanie to po prostu skład śmieci, brud, smród i robaki, psiak w stanie fatalnym, mocno wychudzony, a przede wszystkim tak zapchlony, że pchły skakały naszym inspektorom po twarzach.
Duży ubytek sierści wskazuje iż stan ten trwał już od dłuższego czasu 🙁

Psiak prawdopodbnie nigdy nie był u lekarza, ale nie tylko on. W mieszkaniu przebywała kobieta która nie może chodzić, mąż kobiety niestety nie szuka pomocy. My ze swojej strony powiadomimy MOPS .
Wracając do psiaka … po rozmowie z właścicielami piesek został im odebrany i od razu trafił do lecznicy, gdzie Pani dr. Madzia i pani dr. Ewa troskliwie sie nim zajęły i udzieliły pierwszej pomocy aby choć trochę mu ulżyc .
Stan pieska jest tragiczny 🙁 oprócz pcheł mały miał poprzerastane pazurki do tego stopnia ze zaczeły sie wywijac w bok 🙁 sierści posklejana , brudna i śmierdząca, stan zębow fatalny do tego stopnia ,ze jeden z zebów wisiał w pyszczku ( został do razu wyjęty ) .
Obecnie psiak będzie wymagał opieki weterynaryjnej i bardzo prosimy Państwa o wsparcie finansowe na leczenie i utrzymanie.

Z uwagi na wciąż rosnącą liczbę podopiecznych bardzo prosimy Państwa o każdy grosik na zwierzęta z interwencji.”

Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
ul. Piotrkowska 117 lok. 19
90-430 Łódź
www.ltonz.pl
1% PODATKU DLA ZWIERZĄT
KRS: 0000014017
Konto: 18 1090 2705 0000 0001 1606 1967

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − cztery =