Bijemy rekord Guinnessa w szczytnym celu

placówka

List do Św. Mikołaja z największą listą życzeń i pobicie rekordu Guinnessa – przed takim wyzwaniem stanęli trzej zielonogórzanie.

Przyświeca im szczytny cel. Pieniądze zebrane podczas akcji zostaną przeznaczone na budowę boiska w jednej z zielonogórskich placówek opiekuńczo-wychowawczych, a gotowy list z naszymi życzeniami trafi prosto do Laponii!

Grupa przyjaciół z Zielonej Góry, co roku przy okazji świąt, wspierają potrzebujące dzieci. Tym razem celem zorganizowanej przez nich akcji jest budowa boiska dla dzieci w tamtejszej placówce opiekuńczo-wychowawczej. Organizatorzy nagłaśniają zbiórkę pieniędzy w nietypowy sposób.

Wspólnymi siłami stworzyliśmy stronę internetowąwww.piszemydomikolaja.pl, na której każdy może dodawać swoje życzenia do Świętego Mikołaja, tłumaczą współtwórcy akcji.

Wystarczy podać trzy krótkie życzenia, wysłać je za pośrednictwem strony internetowej i… przyczynić się do pobicia rekordu Guinnessa w kategorii „List do Św. Mikołaja z największą listą życzeń”. Każdy dodany w ten sposób list trafi fizycznie do Rovaniemi w Laponii, gdzie urzęduje Św. Mikołaj.

Do działania zachęcamy sponsorów. Przy dużej liczbie uczestników, którzy wyślą życzenia na stronie internetowej i będą aktywni na naszym fan-page’u na Facebooku, łatwiej będzie znaleźć Partnerów, którzy chętniej przekażą wsparcie finansowe na budowę boiska dla dzieci – przyznają organizatorzy. Wysyłanie życzeń to jedynie zachęta do większego zaangażowania.

Udział w akcji jest bezpłatny, jednak każdy może wesprzeć Stowarzyszenie „Nasze Dzieci” ( KRS 0000016711)  działające na rzecz placówek opiekuńczo-wychowawczych w Zielonej Górze przelewając dowolny datek na specjalnie dedykowany w tym celu nr konta: 32 1060 0076 0000 3300 0085 7754

Zachęcamy do rozpowszechnienia informacji o akcji i poświęcenia przez każdego ok. 30 sekund na umieszczenie życzeń – tych własnych, czy pochodzących od rodziny lub znajomych.

Zapraszamy do przyłączenia się do tej szczytnej akcji w każdej z możliwych form!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × trzy =