Brawa ! dla dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Strykowie

zagrali dla zwierząt

Członkowie koła teatralnego działającego w kl. II Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Noblistów Polskich w Strykowie pod kierunkiem wychowawczyni Renaty Tomczak przygotowali przedstawienie muzyczne pt. ,,Orzeszek”. Przedstawienie ma szerszy wydźwięk, gdyż jednocześnie zbierano karmę, koce i pieniądze na rzecz podopiecznych Łódzkiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Premiera przedstawienia miała miejsce 22.04.2015 r. w Dzień Ziemi. Na premierze obecna była Prezes Łódzkiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami Amanda Chudek oraz Inspektor Katarzyna Kmieć i jedna podopiecznych ŁTOnZ – młoda suczka Nuka.

Przedstawienie opowiada o perypetiach zwierząt z kłusownikiem. Bajka kończy się morałem ,, Kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada” – kłusownik wpada w zastawione na zwierzęta sidła. Zwierzęta jednak wykazują się mądrością i humanitaryzmem – uwalniają człowieka , który od tej chwili staje się ich przyjacielem.

Do obejrzenia przedstawienia zostali zaproszeni uczniowie i przedszkolaki z placówek oświatowych ze Strykowa. Zagrano 6 przedstawień – w sumie dla około 500 odbiorców. Zebrano ok. 300 kg karmy, koce, puszki i pieniądze na kwotę 531 zł i 58 gr.

zagrali dla zwierząt 1

Za co wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy w imieniu zwierząt.

OGROMNE PODZIĘKOWANIA DLA DYREKCJI SZKOŁY, DYREKCJI OKiR w STRYKOWIE ZA UDOSTĘPNIENIE SALI ORAZ PANI RENATY TOMCZAK ZA INICJATYWĘ I EDUKACJĘ NAJMŁODSZYCH!

DZIĘKUJEMY!
Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
ul. Piotrkowska 117 lok. 19
90-430 Łódź
www.ltonz.pl
1% PODATKU DLA ZWIERZĄT
KRS: 0000014017
Konto: 18 1090 2705 0000 0001 1606 1967

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery + dwanaście =