Dzień Informacyjny LIFE 2014

logo LIFE

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej  serdecznie zaprasza  do udziału w Dniu Informacyjnym LIFE. Wydarzenie to będzie miało miejsce 1 lipca 2014 roku w Centrum Konferncyjno-Szkoleniowym Fundacji Nowe Horyzonty przy ul. Bobrowieckiej 9 w Warszawie.

Dzień Informacyjny LIFE jest okazją do wymiany doświadczeń z innymi Beneficjentami LIFE, a także zaprezentowania działań realizowanych w ramach projektów szerokiemu gronu potencjalnych wnioskodawców.

 

W trakcie konferencji przedstawione zostaną założenia programu LIFE na lata 2014-2020 oraz jego współfinansowania przez NFOŚiGW. Zaprezentowane będą również doświadczenia trzech wniosków z aplikacji o środki programu LIFE+ oraz wdrażania projektów. Przewidziano czas na zadawanie pytań i dyskusję.

Dodatkowo na stoiskach w kuluarach konferencj, prezentowanych będzie ok. 25 projektów przez dotychczasowych Beneficjentów programu LIFE+. Mamy nadzieję, że będzie to doskonała okazja, aby lepiej poznać program LIFE i przygotować się do aplikowania o środki tego programu w najbliższych naborach.

Wiecej informacji na stronie: www.nfosigw.gov.pl

Materiał i zdjęcie: Narodowy Funduszcz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 4 =