Głosy płyną wartkim nurtem – czyli półmetek głosowania na Rzekę Roku 2015

Kanał Bydgoski

Na półmetku głosowania na Rzekę Roku 2015 Klubu Gaja na prowadzenie wysunął się Kanał Bydgoski. Jednak Wel, Ruda i Bystrzyca nie pozostają daleko w tyle. Która z rzek zwycięży? Zależy to tylko od Was! Głosujemy!

Na stronie www.rzekaroku.pl głosujemy na Rzekę Roku 2015. Zwycięży ta z rzek, która otrzyma największą ilość głosów. Konkurs organizowany jest przez Klub Gaja w ramach programu Zaadoptuj rzekę, którego wieloletnim Partnerem Strategicznym jest Fundacja PKO Banku Polskiego. Jak głosujemy: na stronie rzekaroku.pl należy odnaleźć swoją rzekę-faworytkę i kliknąć przycisk „Głosuj” (ikona kropli wody w prawym dolnym rogu dużego zdjęcia). Następnie potwierdzić oddanie głosu przez kliknięcie linku, który przyjdzie na podany adres e-mail.

Dzięki konkursowi Rzeka Roku możemy poznawać piękne i ujmujące rzeki które są docenione i kochane przez społeczności lokalne. Zachęcam do zapoznania się z sylwetkami rzek-finalistek i oddania swojego głosu na jedną z nich – mówi Paweł Grzybowski, koordynator programu Zaadoptuj rzekę Klubu Gaja.
W tej chwili na prowadzeniu jest Kanał Bydgoski – wybudowany w XVIII wieku. To przepiękne, pełne uroku miejsce upodobali sobie mieszkańcy miasta i turyści, gdzie organizowane są plenery malarskie, przejażdżki łódkami, pikniki. Lecz Wel, Ruda i Bystrzyca nie pozostają daleko w tyle. Sytuacja zmienia się dynamicznie. Tylko od Was zależy która z rzek otrzyma tytuł Rzeki Roku 2015.

Program Zaadoptuj rzekę objęty jest patronatem Ministra Środowiska. Wieloletnim Partnerem Strategicznym programu jest Fundacja PKO Banku Polskiego. Dzięki zaangażowaniu blisko 177 000 osób w latach 2005 – 2015 w ramach programu Zaadoptuj rzekę, opieką otoczono 746 rzek, strumieni, jezior, potoków i stawów a także Bałtyk w 1492 miejscach w Polsce.

Dodatkowe informacje:
Jacek Bożek, Klub Gaja, tel.603 636 554,
Paweł Grzybowski, Klub Gaja, koordynator programu Zaadoptuj rzekę, tel. 695 925 636.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × 4 =