Głosy płyną wartkim nurtem – czyli półmetek głosowania na Rzekę Roku 2015

Kanał Bydgoski

Na półmetku głosowania na Rzekę Roku 2015 Klubu Gaja na prowadzenie wysunął się Kanał Bydgoski. Jednak Wel, Ruda i Bystrzyca nie pozostają daleko w tyle. Która z rzek zwycięży? Zależy to tylko od Was! Głosujemy!

Na stronie www.rzekaroku.pl głosujemy na Rzekę Roku 2015. Zwycięży ta z rzek, która otrzyma największą ilość głosów. Konkurs organizowany jest przez Klub Gaja w ramach programu Zaadoptuj rzekę, którego wieloletnim Partnerem Strategicznym jest Fundacja PKO Banku Polskiego. Jak głosujemy: na stronie rzekaroku.pl należy odnaleźć swoją rzekę-faworytkę i kliknąć przycisk „Głosuj” (ikona kropli wody w prawym dolnym rogu dużego zdjęcia). Następnie potwierdzić oddanie głosu przez kliknięcie linku, który przyjdzie na podany adres e-mail.

Dzięki konkursowi Rzeka Roku możemy poznawać piękne i ujmujące rzeki które są docenione i kochane przez społeczności lokalne. Zachęcam do zapoznania się z sylwetkami rzek-finalistek i oddania swojego głosu na jedną z nich – mówi Paweł Grzybowski, koordynator programu Zaadoptuj rzekę Klubu Gaja.
W tej chwili na prowadzeniu jest Kanał Bydgoski – wybudowany w XVIII wieku. To przepiękne, pełne uroku miejsce upodobali sobie mieszkańcy miasta i turyści, gdzie organizowane są plenery malarskie, przejażdżki łódkami, pikniki. Lecz Wel, Ruda i Bystrzyca nie pozostają daleko w tyle. Sytuacja zmienia się dynamicznie. Tylko od Was zależy która z rzek otrzyma tytuł Rzeki Roku 2015.

Program Zaadoptuj rzekę objęty jest patronatem Ministra Środowiska. Wieloletnim Partnerem Strategicznym programu jest Fundacja PKO Banku Polskiego. Dzięki zaangażowaniu blisko 177 000 osób w latach 2005 – 2015 w ramach programu Zaadoptuj rzekę, opieką otoczono 746 rzek, strumieni, jezior, potoków i stawów a także Bałtyk w 1492 miejscach w Polsce.

Dodatkowe informacje:
Jacek Bożek, Klub Gaja, tel.603 636 554,
Paweł Grzybowski, Klub Gaja, koordynator programu Zaadoptuj rzekę, tel. 695 925 636.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × trzy =