Kulinarne warsztaty AZP

warsztaty

Akademia Zdrowego Przedszkolaka zaprasza na warsztaty kulinarne dla dzieci.

Gotowanie z dziećmi to niedoceniane, a jakże wartościowe zajęcie!
To nie tylko ogromna frajda i radość, ale również nauka i przełamanie barier związanych z obawą przed niektórymi grupami żywności. Najlepszy sposób aby zapoznać dzieci z wartościowymi produktami oraz zachęcić do ich spożywania, to nauka poprzez zabawę oraz wspólne gotowanie!

Dzięki naszym nowatorskim warsztatom, mają szansę dotknąć, powąchać i obejrzeć z bliska artykuły spożywcze, a także poznać ich historię w zabawnej formie animacji i zabaw językowych. Kontakt bezpośredni z „pierwotną” formą produktów sprawia, że maluchy przełamują niechęć i strach przed żywnością, której na co dzień nie jadają. Aktywne uczestnictwo w przygotowywaniu potraw, dowartościowuje i daje poczucie samodzielności.

Zapraszanie dzieci do wspólnego gotowania jest jedną z dróg do nauki zdrowego odżywiania!

Wybieramy się z dziećmi w niezwykłą podróż do różnych zakątków świata.

W trakcie naszej wyprawy dzieci dowiedzą się co jedzą mieszkańcy Japonii czy Hiszpanii, jak powiedzieć –„TO JEST PYSZNE” w języku chińskim czy greckim. Dodatkowo dzieci dowiedzą się jakie stroje są charakterystyczne w wybranym rejonie świata, poznają też zdumiewiające ciekawostki między innymi gdzie wynaleziono papier, kompas, od czego wywodzi się nazwa Hiszpanii. Wspólnie przygotujemy smakowite potrawy charakterystyczne dla danego kraju. Każdy uczestnik naszej podróży otrzyma

DYPLOM KUCHNI ŚWIATA – Podróżnika Akademii Zdrowego Przedszkolaka

Gwarantujemy miłą atmosferę podczas warsztatów, profesjonalne podejście, dużą garść kulinarnych inspiracji, kreatywne i zdrowe przepisy dopasowane do wieku uczestników i świetną zabawę. Wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie według potrzeb.

SZCZEGÓŁY >>>>>>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 + 18 =