Misja Natura na antenie TVP Łódź!

 Misja Natura 16

”Misja Natura”na antenie TVP Łódź we wtorki o godzinie 17.45.

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych zaprasza mieszkańców województwa łódzkiego do oglądania premierowych odcinków serialu „Misja Natura” na antenie TVP Łódź we wtorki o godzinie 17.45. Powtórka programu w każdą środę o godz. 7.30. Najbliższy odcinek pt. Zatoka Pucka i Półwysep Helski wyemitowany zostanie we wtorek 19 lipca 2016.

A już teraz zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej serialu

www.misjanatura.serial.fwie.pl/screen.php?type=4

Serial ”Misja Natura” to cykl 12-stu odcinków ukazujących piękno i różnorodność rodzimej przyrody. Dzielna ekipa złożona z ornitologa, dr Romualda Mikuska oraz Małgorzaty Kosik w każdym odcinku ma do wykonania specjalną misję, która wiąże się z poznawaniem obszarów Natura 2000.
Bohaterowie zabiorą Państwa w świat niezwykłej przyrody, pokażą w jaki sposób mieszkańcy obszarów Natura 2000 mogą korzystać z możliwości, którą daje sieć Natura 2000. Wszystko to dzieje się pod czujnym okiem sztabu organizacyjnego, a śledzenie perypetii koordynatora i jego asystenta nie raz wywoła uśmiech na twarzy.

Serial powstał w ramach realizowanego przez Fundację Wspierania Inicjatyw Ekologicznych projektu „Misja Natura” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach instrumentu Finansowego LIFE+ oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Na zdjęciu: Małgorzata Kosik i dr Romuald Mikusek – bohaterowie serialu Misja Natura

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście − dwa =