Na rynek wkroczyły dziarskie zwierzaki z warszawskiej Wisły.

Dosyć zimowego marazmu!! Na rynek wkroczyły dziarskie zwierzaki z warszawskiej Wisły Odzieżowa ekologiczna marka WISŁAKI wprowadza z radochą w swój świat. Choć od premiery kolekcji minęły niespełna 2 miesiące, WISŁAKI podbiły już serca warszawskich klientów.

SKĄD WISŁAKI?
Na przełomie sierpnia i września zeszłego roku na rynku pojawił się PROJEKT WISŁAKI. Odważnie, bowiem jego twórcy postanowili zebrać środki na pierwszą kolekcje ekologicznych ubrań na portalu crowdfundingowym (finansowanie społecznościowe) i umożliwili swojej społeczności wspólne projektowanie kolekcji. W projekcie uczestniczyło ponad 30 warszawskich firm i instytucji. Crowdfunding zakończył się powodzeniem, a już z początkiem grudnia pojawiły się pierwsze wisłakowe produkty.

CO NOWEGO?

Pomysł by połączyć ekologię, modę, zwierzaki, edukacje i radochę w jeden twór marki odzieżowej jest co najmniej intrygujący!
Marka w przystępny i zabawny sposób opowiada o nadwiślańskich zwierzakach przybliżając gatunki i igrając relacjami dziki-zwierz i człowiek zarazem. Jednocześnie sprzedaż produktów wspiera ochronę zwierzaków poprzez współpracę z Ogólnopolskim Towarzystwem Ochrony Ptaków.
Ubrania są produkowane lokalnie, uszyte są z bawełny organicznej certyfikowanej GOTS, nadruki wykonane ręcznie farbą wodną.
Stylistyka marki odpowiada potrzebie ekologii na co dzień, to użytkowe ubrania dla szerokiego grona odbiorców. W kolekcji WISŁAKÓW można znaleźć unisexowe bluzy, longsleevy i tshirty dla dorosłych. Dla najmłodszych dziecięce body, pajace, spodenki i bluzy. Całość kolekcji utrzymana w graficznych bielach i czerniach.
Wybór 8 gatunków zwierzaków, które zostały zilustrowane na ubraniach, marka powierzyła swojej społeczności. Zwierzaki zilustrowały turbo-ilustratorki Agata Dudek i Gosia Nowak.

wislaki zdjecie 22
Na rynek wkroczyły dziarskie zwierzaki z warszawskiej Wisły.

GDZIE SĄ WISŁAKI? – Odkryj siebie w dzikim mieście.

WISŁAKOWE ubrania dostępne są w sklepie online shop.wislaki.com oraz na lokalnych targach modowych, o czym można dowiedzieć śledząc profil facebookowy marki www.facebook.com/wislaki

WISŁAKI

Dominika Naziębły – Autor projektu, Projektant ubrań
Łukasz Gosławski – Autor projektu, Manager

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × dwa =