O Chemtrails mówiono w ONZ

chemtrails

Po latach zaprzeczenia istnieniu chemtrails przez rząd USA, temat chemtrails został omówiony w ONZ (o czym wielu ludzi nie wie – dop. redakcji).

Rosalind Peterson, prezes na Kalifornię i współzałożyciel Koalicji Obrony Rolnictwa (ADC), miała w ONZ wystąpienie dotyczące niebezpieczeństw związanych z chemtrails.
Dodatkowo, Peterson omówiła sztucznie wytworzone ocieplenie, zmiany oraz oddziaływanie na uprawy roślin rolnych wraz z szkody chemicznymi wynikającymi z toksycznych składników w składzie chemtrail.

Chemtrails są formą powietrznych oprysków rozprzestrzeniających toksyczne substancje chemiczne, które nie tylko wpływają na zdolność docierania promieni słonecznych do naszej planety, powodując globalne ocieplenie, ale również osłabiają układy odpornościowe za pośrednictwem koktajlu szkodliwych składników, takich jak: siarczan baru, strontu i aluminium.

Chemtrail będzie utrzymywał się i rozszerzał się na niebie do 20 godzin, wodróżnieniu od szybko rozpraszających się smug kondensacyjnych (powstających po przelocie samolotu odrzutowego)
Przez to, co nazywa Peterson “globalnym zaciemnieniem”, energia słoneczna jest redukowana przez chemtrails, co zmniejsza fotosyntezę, a to z kolei ostatecznym rachunku wpływa na rolnictwo.
Peterson stwierdziła:

“Jeśli weźmiesz i umieścisz na naszym niebie chemikalia, aby zmniejszyć ilość światła słonecznego docierającego do Ziemi, masz zamiar zacząć zmniejszać produkcję roślinną.
Studia na Uniwersytecie Illinois odnośnie produkcji roślinnej wykazują zmniejszenie upraw.
Bez procesu fotosyntezy, zgodnie z którym rośliny od bezpośredniego działania promieni słonecznych zyskują energię do wzrostu, odkryjemy sami, ze minimalizacja w tym kierunku, wpłynie na produkcję roślinną, nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale na całym świecie”

Jeden z prezentowanych slajdów przez Peterson, w ONZ, wykazał uznanie chemtrails przez NASA, które nazywa je “Persistent Jet Contrails” (utrzymujące się rozpylone / odrzutowe smugi)

dokument NASA o chemtrails

Podczas gdy odrzutowce zaczęły latać po niebie od lat 40 XXw, dopiero niedawno pojawił się nowy termin ““Persistent Jet Contrails”
Dlaczego ?

Ponieważ nie istniały aż do lat 80-tych XXw, kiedy chemtrails zaczęły stawać się powszechne.
Dzięki aktywności takich badaczy jak Dane Wigington, chemtrails zostały uznane przez wielu ludzi jako środek zarówno globalnego ocieplenia jak i depopulacji przez globalistów.
Peterson dodaje:

“Powodem tego, że jestem zaniepokojona odnośnie rolnictwa jest to, że żaden z tych eksperymentów ma żadnego nadzoru publicznego, ani nadzoru rolnego. Ma to wpływ na naszą wodę pitną ponieważ substancje chemiczne zaczynają pojawiać się teraz w naszej wodzie pitnej”

Te substancje chemiczne, według Peterson, wykazały badania wody pitnej Stanowego Departamentu Zdrowia przeprowadzone w latach 1970 oraz w bieżącym roku. Wykazują one nagły skok ilości baru, glinu, strontu, magnezu, wapnia i manganu, których nagły skok odnotowano w tym samym czasie w stanach Kalifornia i Arizona.

Wystąpienie Pani Paterson.

 {youtube}L5is16A8pfw|600|450{/youtube}

Oryginalny artykuł: by Gregg Prescott, licencja: CC BY-NC 4.0

P.S. Wikipedia traktuje problem jako “teorię spiskową

One thought on “O Chemtrails mówiono w ONZ

  • 31 sierpnia, 2015 o 8:27 pm
    Permalink

    Ten film z Rosalind Peterson można obejrzeć z napisami po polsku na youtube – tytuł: “Chemtrails – droga do samozagłady”.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

20 − 6 =