Order Uśmiechu dla nadleśniczego Mariana Podleckiego !

nadleśniczy otrzyma order uśmiechu

Wyjątkowe zaproszenie na uroczystość nadania Orderu Uśmiechu Marianowi Podleckiemu nadleśniczemu Nadleśnictwa Rajgród przesyła RDLP w Białymstoku i Nadleśnictwo Rajgród !

Order Uśmiechu zostanie wręczony 18 lipca br. w Ośrodku Kolonijnym Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Woźnejwsi, koło Rajgrodu.

Rozpoczęcie uroczystości o godz. 12.00 (występy dzieci)

Część oficjalna około godz. 13tej

W uroczystości weźmie udział około 100 dzieci, natomiast Order wręczy pan Marek Michalak Rzecznik Praw Dziecka Kanclerz Międzynarodowej Kapituł Orderu Uśmiechu i Kawaler Orderu Uśmiechu razem z dwoma Kawalerami Orderu Uśmiechu.

Organizatorzy zaprosili władze administracyjne i samorządowe jak również wielu innych gości.

Order Uśmiechu został przyznany panu Marianowi Podleckiemu, na wniosek dzieci i młodzieży z Oddziału Miejskiego Towarzystwa Przyjaciół dzieci w Białymstoku.

Fragment Misji Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu:

„Nagradzanie Orderem Uśmiechu ludzi dorosłych, wyróżniających się działalnością służącą wychowaniu dzieci, okazywaniem im przyjaźni i niesieniem pomocy. Order Uśmiechu nadawany jest wyłącznie na podstawie pisemnego wniosku dzieci. Praktyczne realizowanie hasła: dzieci nade wszystko. Wspieranie akcji niesienia pomocy dzieciom na całym świecie. Pogłębianie więzi pomiędzy dziećmi z całego świata w nadziei, że będzie to prowadzić do łamania uprzedzeń i przesądów między ludźmi dorosłymi na całej kuli ziemskiej”.

Poniżej list do nadleśniczego z Rajgrodu pana Podleckiego.

order uśmiechu dla nadleśniczego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 − dziewięć =