SŁONIOszycie dla dzieci…- Ty też możesz uszyć słonika !

slonioszycie 1

W niedzielne popołudnie ŻyWa Pracownia zaprasza małych i dużych na SŁONIOszycie czyli wielkie szycie mięciutkich słoników dla małych podopiecznych Fundacji Słonie na balkonie. Uszyte przez nas słonie trafią jako prezenty do pacjentów na dziecięcym oddziale psychiatrycznym Szpitala im. dr J. Babińskiego w Łodzi.

Szyjemy w najbliższą niedzielę (19.04) od 14.00 do 18.00 w plenerze – w podgórskim ogrodzie społecznym Poziomkowa Polana przy ul. Przedwiośnie lub w przypadku brzydkiej pogody (deszcze, zawieje i zimnice) w ŻyWej Pracowni na Bartosza 1 na Kazimierzu.
(Informację o lokalizacji akcji podane zostaną w niedzielne przedpołudnie).

Wpadajcie o dowolnej porze, przynieście ze sobą wszystko z czego można będzie uszyć słonie – kolorowe materiały, szmatki, gałganki
i coś do wypchania maskotek.

Igieł i nici u nas pod dostatkiem, przygotujemy małe i duże wykroje słoników… W pracowni mamy też maszynę do szycia, więc jak ktoś wprawny maszynowo się objawi będziemy mogli przyspieszyć tempo pracy, żeby stworzyć jeszcze więcej SŁONIOWEJ RADOŚCI

WSTĘP oczywiście WOLNY!

Wszystkim, którzy nie mogą się zjawić w niedzielę na SŁONIOszyciu polecamy domowe szycie słoni i podrzucenie ich do naszej paczki… we wtorek 21.04 zmierzamy na pocztę…

Do niedzieli czekamy w pracowni na dostawy niepotrzebnych już Wam kolorowych materiałów, które wykorzystać będziemy mogli do szycia SŁONI:)

SŁONIOszycie to akcja w ramach konkursu „Setki słoni dla dzieciaków” prowadzonego przez Fundację Słonie na balkonie. Organizatorzy zachęcają do pracy twórczej, której efektem ma być wyjątkowy prezent dla podopiecznych Fundacji.

Fundacja Słonie na balkonie pomaga najmłodszym dzieciom z problemami psychicznymi, zaburzeniami psychosomatycznymi, dzieciom z depresją, stanami lękowymi i nerwicowymi.

Działa na dziecięcym oddziale psychiatrycznym Szpitala im. dr J. Babińskiego w Łodzi.

Fundacji można również pomóc, wpłacając pieniądze na konto: Nordea Bank Polska 56 1440 1231 0000 0000 1413 0748

Więcej informacji o działaniach Fundacji Słonie na balkonie:

http://www.slonienabalkonie.pl
http://www.facebook.com/pages/Fundacja-Słonie-na-balkonie/323338434389313

setki sloni

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × 4 =