Szkoła Przyjazna Zwierzętom

Szkoła Przyjazna Zwierzętom

”Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt ten nie może być dobrym człowiekiem” Te słowa Arthura Schopenhauera były tematem przewodnim prelekcji przeprowadzonej przez Prezes i Inspektorów Łódzkiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Publicznym Gimnazjum Integracyjnym nr 47 im. Janusza Korczaka w Łodzi.

Inspektorom towarzyszył Czupurek podopieczny Stowarzyszenia na Rzecz Bezdomnych Zwierząt ”Schronisko”, który zaprzyjaźnił się z całą klasą.

Bardzo cieszy nas, że młodzież aktywnie włączyła się w zajęcia, miała wiele pytań i ze zrozumieniem zgłębiała przesłanie humanitaryzmu wobec naszych mniejszych braci.

Szkoła Przyjazna Zwierzętom 3

 

Szkoła Przyjazna Zwierzętom 5

Szkoła Przyjazna Zwierzetom 2

Na ręce pedagogów i Dyrekcji szkoły Prezes ŁTOnZ Amanda Chudek przekazała dyplom Szkoły Przyjaznej Zwierzętom.

Szkoła Przyjazna Zwierzętom 4

Tytuł zobowiązuje, a więc liczymy, że dzisiejsi słuchacze swoją postawą staną się przyjaciółmi zwierząt – stwierdza Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami.

 

Patrząc na zdjęcia jesteśmy pewni,że ta młodzież dba i będzie dbać zwierzęta !

A swoją drogą to bardzo fajny pomysł zarówno szkoły, jak i Towarzystwa. Szkoła zafundowała ciekawą niestandardową lekcję uczniom, którą na 100% jeszcze długo będa pamiętać i….przede wszystkim kwestie na niej poruszane.

Towarzystwo przekazało nie tylko cenne informacje…Pokazuje,że działa na wielu frontach, aby uczulić  jak najwiekszą grupę osób na dobro zwierząt !

Gratulacje dlaZDOBYWCÓW TYTUŁU  I TOWARZYSTWA  !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × 5 =