Zrób zdjęcie i wygraj 500 zł

Wygraj konkurs fotograficzny

Województwo warmińsko-mazurskie jest jednym najbardziej zalesionych województw w Polsce. Odbywający się w dniach 1-5 października 2014 w Olsztynie WAMA Film Festival zyskał Partnera Głównego -Lasy Państwowe! Festiwalowi partnerować będzie Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Olsztynie.

Współpraca festiwalu z Lasami Państwowymi zaowocowała kilkoma ciekawymi przedsięwzięciami, m.in. akcją sadzenia lasu przez gwiazdy festiwalu. To wydarzenie będzie znakomitą okazją do promowania statutowych zadań Lasów Państwowych.

A już teraz zapraszamy wszystkich fotografów – profesjonalistów i amatorów – do udziału w konkursie „Hobbit: Niezwykła podróż w głąb lasów”. Szukamy miejsca, w którym można zekranizować Hobbita i nie tylko. Zdjęcia zgłoszone do konkursu mają pokazywać potencjalne lokacje filmowe,w których można byłoby zrealizować polską ekranizację prozy J. R. R. Tolkiena.
Polskie lasy zawsze cechowało wyjątkowe piękno, porównywalne do najcudowniejszych zakątków Lothlórien. Celem prac fotograficznych jest uchwycenie majestatu polskich lasów, a zarazem zaprezentowanie ich różnorodności. Kto wie, być może Peter Jackson zawita do Polski?
Specjalnie powołane, profesjonalne jury oceni nadesłane prace. Autor najlepszych zdjęć otrzyma nagrodę główną w wysokości 500 złotych. Możliwe jest również przyznanie dodatkowych nagród i wyróżnień, jest więc o co walczyć!

Zgłoszenia udziału w konkursie można dokonać́ do 25 września 2014 drogą mailową na adres:
biuro@kosmopolis.pl.

Szczegółowych informacji odnośnie konkursu udziela biuro organizacyjne:

Instytut KOSMOPOLIS:
tel.: 22 425 09 67
tel.: 22 392 03 22
e-mail: biuro@kosmopolis.pl

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie WAMA Film Festival:
www.wamafestival.pl

Materiał: RDLP w Olsztynie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × 1 =