Brian Clement po raz pierwszy w Polsce.

Brian Clement

Jeden z najsłynniejszych specjalistów zdrowego żywienia, wpływu odżywiania na zapobieganie chorobom oraz wspierania procesu wyzdrowienia przez odpowiednią dietę po raz pierwszy w Polsce

W czerwcu bieżącego roku po raz pierwszy z wykładem do Polski przyjedzie jeden z największych specjalistów od zdrowego żywienia, szczególnie diet raw food (wegańskich i witariańskich) i ich wpływu na zdrowie – Brian Clement.

Brian Clement jest dyrektorem generalnym mieszczącego się na Florydzie Hippocrates Health Institute. Mottem prowadzonego przez Briana instytutu jest „Pomagamy Ludziom pomóc im sobie samym”. Od wielu lat placówka przyjmuje i pomaga osobom zarówno chorym (od chorób nowotworowych po choroby cywilizacyjne i auto immunologiczne) jak zdrowym, które poszukują drogi do zdrowego życia i profilaktyki zdrowotnej. Wiele osób przyjeżdżających do Hippocratesa szuka również sposobu do powrotu do zdrowia po wyniszczających terapiach onkologicznych.

Brian Clement jest autorem ponad 20 książek o tematyce zdrowotnej, duchowej i naturalnych sposobów na zdrowie. Najpopularniejsze tytuły to „Doskonałe zdrowie i długowieczność”, „Odżywcze jedzenie dla optymalnego zdrowia – bądź zdrowy w niezdrowym świecie”, „Jedzenie jest lekarstwem – dowody naukowe”. Wszystkie z nich znajdują się w czołówce tego typu publikacji na świecie i są wysoko oceniane przez czytelników np. księgarni Amazon.

Prowadzona przez niego placówka słynie ze swojego „Programu Transformacji Życia”. Osoby uczestniczące w programie uczą się nie tylko odpowiedniego, zdrowego odżywiania, ale również wpływu wartości duchowych oraz ruchu fizycznego na zdrowe, wolne od chorób życie. Jedna z najważniejszych części programu jest profilaktyka przeciw nowotworom. Uczestnicy nabywają ponadto umiejętności w dobieraniu suplementów, hodowli kiełków oraz trawy pszenicznej, którą instytut od wielu lat promuję jako jedną z najbardziej odżywczych roślin na ziemi.

Brian od lat wraz ze swoja małżonką Anna Marią Clement prowadzi wykłady na całym świecie – w tym roku dzięki staraniom Edyty Malke, która była uczestnikiem programu Instytutu Hippocratesa po raz pierwszy zawitają do Polski. – Pobyt na Florydzie był dla mnie sposobem na zmianę stylu życia i mimo, że przed wyjazdem wydawało mi się, że moja wiedza na temat zdrowego stylu życia i pomocy odżywiania w walce z chorobami była bardzo duża, to jednak informacje, które dane mi było poznać na miejscu były dla mnie odkrywcze i upewniły mnie w tym, że nasz organizm odpowiednio wspomagany ma szanse pokonać wiele chorób, a na pewno im zapobiec – wspomina Edyta, na co dzień dyplomowany coach i laureatka tytułu Bizneswoman Roku 2010.

Brian Clement będzie gościem specjalnym seminarium, które odbędzie się w Warszawie w hotelu Airport Okęcie w dniu 29 czerwca 2016 roku. Seminarium odbywać będzie się pod hasłem „Dlaczego tylko nieliczni unikną raka i innych chorób cywilizacyjnych”. Gość z USA wygłosi wykład pt. „Zapobieganie i zwalczanie chorób i przedłużanie swojego życia”. Znając dotychczasowe osiągniecia Briana należy spodziewać się opowieści i porad dotyczących zmiany stylu życia oraz odpowiedniego odżywiania wpływającego na witalność i przypływ energii. Dodatkowymi prelegentami będą: Profesor Dariusz Kwolek –członek Polsko – Niemieckiego Centrum Neuroterapii i Medycyny Fizykalnej, który omówi tematykę wypalenia zawodowego jako przyczyny wielu chorób (wykład: Wypalenie zawodowe i syndrom przewlekłego zmęczenia jako choroby cywilizacyjne. Profilaktyka i Terapia) oraz coach Edyta Malke, która opowie o metodach radzenia sobie ze stresem, który staje się jednym z najistotniejszych czynników chorób oraz o sile umysłu we wspomaganiu walki z chorobą.

Zapraszamy

Dlaczego tylko nieliczni unikną raka i innych chorób cywilizacyjnych
Brian Clement, Dariusz Kwolek, Edyta Malke

Hotel Airport Okęcie
29 czerwca 2016 roku godz 18.00

WIĘCEJ INFORMACJI:

www.alter-med.org.pl
bilety do nabycia abilet.pl

dr. Brian Clement – przez ponad trzy i pół dekady stoi na czele postępowego ruchu związanego ze zdrowiem. Jest dyrektorem, mieszczącego się w West Palm Beach (Floryda USA) słynnego Hippocrates Health Institiute. W ciągu ostatniego półwiecza był pionierem badań i szkoleń w zakresie zapobiegania chorobom, z wykorzystaniem danych setek tysięcy osób, które uczestniczyły w jego programach. Wiedza uzyskana od nich samych, jak i własne doświadczenia pozwoliły na stworzenie opartego na twardych danych autorskiego programu transformacji życia. Brian Clement napisał ponad 20 książek dotyczących zdrowia, duchowości i terapii naturalnych. Wśród nich są takie tytuły jak „Odżywcze jedzenie dla optymalnego zdrowia”, „Długowieczność”, „Lifeforce”, która dr. Collin Campbell nazwał „Jedną z najważniejszych książek, jaką kiedykolwiek napisano na temat żywienia”. Jest ponadto autorem trzech książek dla społeczności naukowej „Jedzenie jest lekarstwem” Brian Clement jest oddanym mężem i ojcem czwórki dzieci. Z żoną dr. Anna Maria Gahns-Clement wspólnie prowadzą instytut Hippocratesa. Oprócz prowadzenia studiów badawczych Brian prowadzi konferencje i wykłady na całym świecie mające być mapą drogową dla ludzi w osiągnięciu zdrowia, długowieczności i rozwijania swojego życia.

Prof. Dariusz Kwolek – polski biochemik kliniczny, dr nauk medycznych. Jest autorem wielu publikacji i skryptów z zakresu biochemii klinicznej, reakcji ruchowej i turystyki jako elementu profilaktyki zdrowotnej. Uczestnik wielu konferencji międzynarodowych z zakresu rekreacji, biomedycyny i rehabilitacji medycznej. Od 2003 roku pełni funkcję Kanclerza Międzynarodowej Organizacji Edukacji dla Pokoju, stowarzyszonej z ONZ. W 2004 roku został wyróżniony nagrodą ONZ im Daga Hammarskjolda.

Edyta Malke – absolwent studiów ekonomicznych oraz dyplomowany Coach. Przez wiele lat pracowała w międzynarodowych korporacjach na wysokich stanowiskach, a od ponad 15 lat kierowała założoną przez siebie firmą. Laureatka tytułu Bizneswoman Roku 2010 w konkursie „Sukces Pisany Szminką”. Prowadzona przez nią firma nagradzana była m.in. Diamentami Forbesa. Ambasador Przedsiębiorczości Kobiet przy Ambasadzie Kobiet Biznesu. Od wielu lat interesuje się wpływem stylu życia oraz psychiki na zdrowie człowieka. Absolwentka „Programu Transformacji Życia” w Hippocrates Health Institiute.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście − trzy =