Zielona Kuchnia -Jessica Nadel

”Zielona kuchnia 24/7” autorstwa J.Nadel to ponad 100 zachęcających, nowatorskich wegańskich przepisów, które za pomocą ponad 40 zielonych warzyw dadzą Ci ”energetycznego kopa”.

Zielona kuchnia pomoże Ci przemycić pyszne i zdrowe zielone warzywa do każdego posiłku w ciągu dnia- od śniadania po deser.

Pokażę Ci, jak właczyć do twojej codziennej diety proste do przyrządzenia potrawy, którymi zajadać się  będzie cała twoja rodzina, bez wzgledu na porę czy okazję. Czy to śniadanie, lunch, kolacja, niedzielna kawa z przyjaciółmi czy rodzinne swieto, sprawię,że zawsze bedziesz miał na nie pomysł. W Zielonej kuchni 24/7 odnajdziesz przepisy na podanie dobrze znanych i sprawdzonych, ulubionych warzyw, takich jak szpinak, jarmuż czy liscie buraka. Mam także nadzieję,że odkryjesz w sobie miłość do mniej popularnych przedstawicieli zieleniny. Wszystkie przepisy na dania, zamieszczone tutaj, zaliczają się do receptur kuchni wegańskiej i są przepyszne. Co więcej, wiele z nich to potrawy bezglutenowe – zachęca Jessica nadel ( autorka bloga ”CUPCAKES AND KALE” )

Piękne ilustracje, zawsze dokładny opis jak potrawę przygotować i opisana wartość energetyczna potrawy to niewatpliwy atut tej książki…

Przykładowe przepisy:

Zielony sok bez sokowirówki
Gofry z cynamonem i cukinią
Sałatka z fasoli szparagowej i mango
Pikantna miska makaronów z orzechami ziemnymi
Zupa z białej fasoli i trzech rodzajów zieleniny,
Rozgrzewająca zupa z selera naciowego, soczewicy i zielonych pomidorów…..

Książka do nabycia:

Wydawnictwo VIVANTE( Białystok 2015r)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × 3 =