Bezpośrednie promienie słońca

! energooszczędne i komfortowe oświetlenie

OŚWIETLENIE, KTÓRE ZACHOWUJE 94% ENERGII ELEKTRYCZNEJ I ZAPEWNIA ZDROWIE

Prezentujemy hybrydowy system oświetleniowy Solatube®, który działa w dzień i w nocy. System hybrydowy zmniejsza zużycie energii elektrycznej do oświetlenia pomieszczeń o 94%. Ten innowacyjny system łączy moduł światłodynamiczny z systemem oświetlenia solarnego Solatube® – otrzymujesz energooszczędne i komfortowe oświetlenie.

Każda osoba odczuwa pozytywny wpływ naturalnego światła słonecznego przez całe życie. Pod jego wpływem nastroje poprawiają się, przestrzeń wizualnie się powiększa, a nasz świat jawi się w naturalnych kolorach. Oprócz estetycznego wpływu, naturalne światło jest dobre dla oczu, zwiększa naszą wydajność i wzmacnia zdrowie. Dlatego jednym z istotnych wskaźników komfortu jest poziom naturalnego światła w pomieszczeniach, w których dana osoba mieszka lub jest obecna w ciągu dnia.

W związku z tym, długie poszukiwania rozwiązań technicznych, które pozwoliłyby zapewnić naturalne światło w pomieszczeniach, nawet tam, gdzie zamontowanie okien nie jest możliwe, doprowadziły do ​​powstania unikalnych systemów oświetlenia słonecznego Solatube®. Oryginalna konstrukcja i niezawodność tych produktów stała się rewolucyjna i szybko zasłużyły na szerokie uznanie nabywców z całego świata.

Systemy Solatube® pozwalają uchwycić nie tylko bezpośrednie promienie słońca, ale także zbierają odbite światło z nieba, zapewniając wyjątkowe, delikatne oświetlenie pomieszczeń nawet w pochmurne dni, wcześnie rano i późnym wieczorem, gdy słońce jest nisko nad horyzontem.

Teraz stylowy żyrandol na suficie może świecić nie tylko sztucznym światłem. W ciągu dnia taki “żyrandol” daje naturalne światło słoneczne (bez przesuwania spektrum, bez oślepiającej jasności, bez pulsacji). W godzinach wieczornych i przy znacznym zmniejszeniu iluminacji nieba moduł światłodynamiczny, wbudowany w światłowód, zaczyna działać. Automatycznie “oświetla” przestrzeń przy danym poziomie oświetlenia. Dlatego w pomieszczeniu, w którym taki system jest zainstalowany, nie ma potrzeby zapewnienia dodatkowego sztucznego oświetlenia.

oswietlenie hybrydowe 2

Projektanci, którzy nadążają za duchem czasu, nie mają zamiaru ograniczać się do istniejących rozwiązań. Chcą tworzyć własne, niepowtarzalne dodatki, łącząc rozwiązania architektoniczne w postaci Solatube® z elementami wystroju wnętrz. Naturalne światło nadaje swój własny styl – brzegi lampy zaczynają “grać”. Opcje wykonania są ograniczone tylko przez fantazję: padanie światła na tkaninę, na elementy kryształowo-szklane.

Współcześni architekci aktywnie używają pustych światłowodów, ponieważ pozwala to klientowi zapewnić nie tylko wysoki poziom oszczędności energii, ale także niezwykle ważne jest zachowanie jego zdrowia i zwiększenie komfortu wizualnego wnętrz. Dzięki wysiłkom SOLAR-a, rosyjskiego lidera w implementacji pustych rurowych prowadnic świetlnych w architekturze, technologia Solatube® została z powodzeniem zastosowana w EAEU i staje się integralnym elementem wnętrza nowoczesnych budynków.

Przeczytaj więcej o systemach oświetlenia hybrydowego tutaj – http://www.solatube.su

Materiał:green-city.su

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewięć − osiem =