CHIP NA KOŃCU IGŁY – nanotechnologia, transhumanizm oraz nano-szczepionki.

czip i nanoszczepionki

Technologia Biotech – wyłaniająca się dziedzina nauki oraz Transhumanizm – nowa dziedzina filozofii, to nie jest jakaś wariacka pseudonauka.

Oczywiście, niektórzy szaleńcy są jej częścią, nawet wśród naukowców i akademików, osób posiadających tytuły doktoranckie.

Ludzie ci – wyobrażają sobie użycie tych nowych dziedzin nauki i technologii – nanotechnologii, inżynierii genetycznej, sztucznej inteligencji, wgrywania i pobierania umysłu, technologii implantu RFID – wyobrażają sobie korzystanie z tych dziedzin nauki w celu zmiany tego, co znaczy być człowiekiem.

Oni naprawdę widzą to jako kolejny krok w ewolucji człowieka, gdzie poprzez adaptację nowych dziedzin nauki mają powstać TRANS-LUDZIE, w drodze do nowego gatunku: POST-CZŁOWIEK

Zmieniając tym samym nasze DNA, chcą stworzyć nowy gatunek ludzki, który być może w ciągu najbliższych dziesięciu lat będzie chodził wśród nas.

Widzieliśmy to już na poziomie embrionalnym – co się dzieje z genetycznie zmodyfikowanymi roślinami…

Fizycy na Harvardzie, Yale, Berkeley, i innych uczelniach uważają, że nanotechnologia będzie w XXI wieku tym, czym komputery, samoloty i samochody były w XX wieku.

Naukowcy są zdania, że małe roboty nano-technologii będą w stanie odbudować całe społeczeństwa, a nawet ..produkować nowych ludzi !

Dr Eric Drexton, wiodący zwolennik nanotechnologii, twierdzi, że nanomaszyny lub roboty biologiczne, wstrzyknięte w ludzkie ciała, mogą być zaprogramowane do rozpoznawania lub niszczenia komórek.

Inteligentne urządzenia w skali nano będą w ciągu kilku lat mogły być wstrzykiwane do ciała ludzkiego,” mówi Phil Kuekes, informatyk z Laboratorium Hewlett-Packard.

“Nanoroboty wystarczająco małe, aby łatwo poruszać się w ludzkim układzie krążenia są na wyciągnięcie ręki.”
To była wiadomość podana 19 maja 2002 roku w Nowym Jorku na Międzynarodowej Konferencji w dziedzinie nanotechnologii.

Ray Kurzweil, dyrektor inżynierii w Google, uważany za geniusza i wynalazcę oprogramowania optycznych czytników znaków i innych technologii cyfrowych, przemawiał publicznie do inwestorów, naukowców i inżynierów o tym, że “nauka o nanotechnologii jest rewolucyjna. Będzie ona miała wpływ na wszystko, nawet na sposób, w jaki ludzie myślą i działają.”

Uważa on, że biologiczne części naszego ciała zostaną zastąpione częściami mechanicznymi już w 2100 roku i że ta technologia będzie w stanie dać nam „nadludzkie” możliwości umysłowe.

Kurzweil ujawnił, że nanoroboty zostaną zaprogramowane tak, aby zrozumieć ludzki mózg.

Te roboty będą w stanie wejść do mózgu i zastąpić sygnały sensoryczne z prawdziwego świata tymi z pełnej wirtualnej rzeczywistości.

Ta nanotechnologia ma być zaprojektowana w celu zastąpienia “prawdziwego świata” w mózgu człowieka – sztucznym, stworzonym przez człowieka systemem myślowym !

Jak to Kurzweil ujął, ma ona być “kompletną wirtualną rzeczywistością.”

Szokujące, prawda?

Innymi słowy, celem jest wygaszenie rzeczywistości danej osoby i stworzenia z człowieka komputerowo zaprogramowanego klona.

( Źródło: Nanotech’s development called inevitable )

Ray Kurzweil jest zdania, że ​​do 2045 roku będziemy w stanie dosłownie przesłać zawartość naszej świadomości do komputera.

Kurzweil również wierzy w Technologiczną Osobliwość (z ang. Singularity), hipotetyczny punkt w przyszłości, kiedy sztuczna inteligencja będzie przewyższała ludzką, radykalnie zmieniając rozwój cywilizacji, a być może i nawet ludzką naturę.

Choć to może wydawać się, jak prosto z filmu science-ficiton, jeden rosyjski miliarder ujawnił kontrowersyjne plany, aby przesłać swój mózg i stać się nieśmiertelnym do 2045 roku.

32-letni Dmitrij Itskov wierzy, że ta technologia pozwoli mu żyć wiecznie w ciele hologramu.

Jego inicjatywa ‘2045 ‘jest opisana jako kolejny krok w ewolucji, a ponad 20.000 osób dopisało się na Facebooku, aby śledzić jego postępy, łącznie z planowaniem globalnych konferencji, aby poznać tą technologię.

( źródło: Want to become a CYBORG? The technologies that could give you super vision, let you pick up a car and even plug yourself into your computer )

Bill Gates, założyciel Microsoftu, jest również znany z przewodzenia ogromnym wysiłkom badawczym nad nanotechnologią.

Czy te badania mogły by obejmować prace nad szczepionkami dla ludzi zawierającymi nanotechnologię?

Dr Ryke Geerd Hamer, z German New Medicine (GNM) , podczas jednego ze swoich seminariów został poinformowany przez uczestnika spotkania, iż szczepionki przeciwko świńskiej grypie rzeczywiście zawierały nanocząstki, które nie mogły być wykryte gołym okiem, lecz były wyraźnie widoczne pod mikroskopem.

Pracownicy firmy farmaceutycznej zostali poinformowani, że te nano cząsteczki działają w organizmie człowieka, jak płyta główna komputera i wiele danych może być na nich przechowywane.

Chipy RFID Hitachi (na zdjęciu z prawej, obok ludzkiego włosa) są 64 razy mniejsze niż ich poprzednicy (po lewej) .

 hitachi rfid nanoczip

Chipy RFID Hitachi

( Źródło: The Chip Is At The Tip Of The Needle by Dr Ryke Geerd Hamer New GermanMedicine – NANO CHIP [DEATH CHIP] AT THE TIP OF THE NEEDLE )

Naukowcy z Uniwersytetu w California Berkeley zaproponowali system, który pozwala tysiącom bardzo drobnych neuronowych pyłków -“chipów”, na bycie wprowadzonym do mózgu w celu monitorowania sygnałów nerwowych w wysokiej rozdzielczości i przekazywania danych za pomocą ultradźwięków – bez potrzeby korzystania z wtyczki z tyłu głowy.

Istnieje również możliwość zastosowania implantów neuronowych do zdalnego sterowania osobą !

Czy istnieje więc taka możliwość, aby szczepionka z nanoprocesorem była potęgowana metalami ciężkimi takimi jak rtęć czy aluminium, które znajdują się również w tej samej szczepionce, tak aby Twoje ciało stało się czymś w rodzaju odbiornika fal elektromagnetycznych?

Aby inni mogli kontrolować Ciebie i Twoje emocje?

Te fale elektromagnetyczne wysyłane w określonych częstotliwościach z różnych punktów (ośrodków HAARP ?) mogły by aktywować metale ciężkie wewnątrz ciała, wpływając na procesy biochemiczne i fizyczne, zmieniając Twoje emocje.

Czy te fale elektromagnetyczne mogły by być wysyłane przez kontrolerów WHO / ONZ do stworzenia masowej histerii, agresji, depresji, itp.?

Źródła inne:
Meetings and Conferences
(2 of 7) Nano Vaccines: Sterilization, Surveillance, Genocide 2
Hitachi Develops a New RFID with Embedded Antenna µ-Chip – Makes Possible Wireless Links that Work Using Nothing More Than a 0.4mm X 0.4mm Chip, One of the World’s Smallest ICs

Opracowała: Magda25g

2 komentarze do “CHIP NA KOŃCU IGŁY – nanotechnologia, transhumanizm oraz nano-szczepionki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście − dwanaście =