Green Energy Congress 23 września

Kongres zielonej energii w Krakowie

W Centrum Kongresowym ICE Kraków, 23 września 2021roku, odbędzie się pierwsza edycja Green Energy Congress.

Kongres będzie podzielony na cztery sceny:

  • energetyka,
  • przemysł,
  • społeczeństwo,
  • Top Eco Innovation.

Hybrydowa formuła kongresu umożliwia uczestnictwo live – w Centrum Kongresowym ICE Kraków – lub online w wydarzeniu.

Portal Ekozageta.eu objął wydarzenie patronatem medialnym.

Pierwsza edycja Green Energy Congress skoncentrowana będzie głównie na transformacji polskiego systemu energetycznego na niskoemisyjny i nadchodzących ekologicznych zmianach.

Scena energetyka

Scena Energetyka skumulowana będzie wokół tematów związanych z rozwojem odnawialnych źródeł energii w kontekście aukcji OZE 2021, wpływie zmian w polskiej energetyce na sprzedaż energii, digitalizacji procesów w energetyce. Prelegentami tej sceny są przedstawiciele między innymi: Lotos Petrobaltic, Polkomtel (Plus), Energetyka Sp. z o.o., Polenergia, Urzędu Regulacji Energetyki.

Scena Przemysł

Scena Przemysł to prelekcje związane z OZE i zielonym potencjałem tkwiącym w przedsiębiorstwach o różnym profilu, między innymi: Zrównoważona produkcja i konsumpcja, Odzysk deszczówki w przemyśle, Ekologiczna transformacja ciepłownictwa. Prelegenci z tej sceny to reprezentanci m.in. Hydrogen Poland, ELZAB S.A., Veolia, Instytutu Studiów Energetycznych, Ecol-Group

Scena Społeczeństwo

Scena Społeczeństwo to tematy z obszaru zmian #DlaPlanety i oczekiwań społecznych w kwestiach środowiskowych, budowania ekoświadomości konsumenta i ekowizerunku firm, ekorozwiązań dla rodzin – fotowoltaiki, pomp ciepła, rekuperacji i innych tematów ważnych dla green energy. Prelegentami będą przedstawiciele WWF Polska,  SEEDiA, Centrum UNEP/GRID Warszawa, Implant Warsaw.

Szczegóły Green Energy Congress

Szczegóły dotyczące wydarzenia, program i pełna lista prelekcji dostępne są na stronie: idz.do/greenenergycongress-ekogazeta.

Top Eco Innovation

Projektem współtworzącym Kongres Zielonej Energii jest konkurs Top Eco Innovation, którego ideą jest wyłapanie nowych, ciekawych rozwiązań w trzech kategoriach: Produkt, Usługa, Działanie CSR. Projekt przeznaczony jest dla każdego, kto ma pomysł lub rozwiązanie promujące oszczędność ekologiczną. Finał Top Eco Innovation będzie zwieńczeniem Green Energy Congress.

Szczegóły na stronie idz.do/topecoinnovation-gec-ekogazeta.

Jak wziąć udział

W wydarzeniu można wziąć udział na żywo – w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie – wstęp biletowany, lub online – rejestrując się na darmowej platformie transmitującej wydarzenie live.

Wszystkie informacje dla Uczestników dostępne są na stronie idz.do/greenenergycongress-ekogazeta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 + 18 =