Miliony amerykanów dostało szczepionkę z rakotwórczym wirusem

szczepionka

Amerykańskie Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) po raz kolejny zostało przyłapane na usuwania istotnych informacji o szczepionkach ze swojej strony internetowej.

Dotyczy to szczepionki polio, którą zaszczepiono miliony Amerykanów.
Z uwagi na to, że niektóre szczepionki zawierały małpi wirus SV40 powodujący nowotwory, miliony Amerykanów narażono na raka.

RAK, WIRUS i POLIO

Informacje zamieszczono na oficjalnej stronie CDC, zatytułowanej “Rak, małpi wirusa 40 (SV40) i polio”, który został usunięty ze strony internetowej CDC.

Jednak informacja została zarchiwizowana zanim CDC ją usunęła ostatecznie.

Tak wyglądała przed usunieciem:

{youtube}sUDaYEcar9A|450|350|0{/youtube}

Dlaczego usunięto informację ?

Prawdopodobnie dlatego, że wirus SV40 stał się przedmiotem zainteresowania ze względu na jego zakwalifikowanie jako powodującego raka.

 SV40 został jednoznacznie powiązany z przyczyną raka, wykazł już w 1961 r. Narodowy Instytut Zdrowia (NIH), który bezpośrednio powiązał SV40 z tworzeniem się nowotworów.

Michel Carbone, patolog, obecnie dyrektor Centrum Onkologii na Uniwersytecie Hawajskim odkrył, że wirus SV40 jest obecny w wielu przypadkach zarówno raka kości i coraz bardziej rozpowszechnione odmiany raka płuc.

Carbone zidentyfikował SV40 w około jednej trzeciej wszystkich badanych przypadków osteosarcoma , a także w 40% innych nowotworów kości.

Podobnie było w 60 procent wszystkich mesothelioma !

szczepionka

RAKOTWÓRCZE SZCZEPIONKI

Stwierdzono, że technika stosowana do inaktywacji wirusa polio w szczepionce do iniekcji, za pomocą formaldehydu, nie prowadzi do niezawodnego zabicia SV40.

Zaledwie dwa lata temu, rząd USA w końcu dodał formaldehyd do listy znanych kancerogenów i przyznał, że styren chemiczny może powodować raka.

Jednak substancja jest nadal obecna w prawie każdej szczepionce !

 Żródła artykułu:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × dwa =