SPIŻARNIA rolnika-Niklas Kampargard

”Kto czyta książki, żyje podwójnie”

Jeszcze nie ochłonęliśmy po lekturze „Żyj jak rolnik”, a już autor Niklas Kampargard przygotował dla nas kolejną ucztę dla ducha.

Właśnie ukazała się jego najnowsza książka „SPIŻARNIA rolnika”, a autor w przedmowie napisał….

„W Spiżarni rolnika radzę, jak dbać o plony i przerabiać je na smakowite delikatesy. Jak zrobić fantastyczną kiełbasę z dziczyzny albo jak z własnoręcznie wyhodowanych papryczek chili przyrządzić przepyszny słodki sos. Wiele z tych przepisów i wskazówek było przekazywanych z pokolenia na pokolenie.
Dawniej spiżarnia była jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu. Tam oraz w piwnicy i ziemiance można było przechowywać żywność i dzięki temu jeść smacznie przez dwanaście miesięcy w roku.
Zakasaj więc rękawy i odkrywaj, co może dać ci ogród. Ze spiżarnią wypełnioną po brzegi życie nigdy nie będzie biedne. Będzie bogate w smaki i jedzenie, które korzystnie wpływa na samopoczucie.”

Podsumowując: ze „Spiżarni rolnika” dowiemy się jak uprawiać, jak przechowywać i przede wszystkim jak przerabiać własne plony.

Ta książka to idealny poradnik dla właścicieli przydomowych ogródków i działkowiczów.

Udawany sernik z cukinii,domowa owsianka mocy,malinowe krówki czy truskawkowe wstążki…Dzięki tej książce wyczarować można prawdziwe przysmaki w kuchni, a po lekturze w  naszej domowej spiżarni już nigdy nie zabraknie suszonych porzeczek w proszku czy wyśmienitych syropów.

Z przekonaniem polecamy…

Książka do nabycia:

www.hitsalonik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − 15 =