”Superżywność”-David Wolfe

Ta książka zmieni twój sposób myślenia o odżywianiu i dietach!

Wyobraź sobie, że nie musisz stosować radykalnych diet, zmieniać swoich nawyków żywieniowych i spędzać pół dnia w kuchni, by jeść smacznie i zdrowo. Nie wierzysz? David Wolfe udowodni ci, że wystarczy codziennie przemycać w swoich posiłkach niewielką ilość naturalnych bomb witaminowych, by poczuć przypływ energii i cieszyć się zdrowiem idealnym.

Superżywność (ang. superfoods) to nieprzetworzone pokarmy pochodzenia naturalnego, obdarzone niezwykłymi supermocami – odmładzają, dodają energii, poprawiają stan skóry, regulują poziom hormonów i metabolizm, a także pozytywnie wpływają na krążenie i układ nerwowy. Wśród nich znajdują się takie produkty, jak jagody goji, olej kokosowy, noni, spirulina, acai oraz dobrze znane propolis, miód, pierzga i kakao.

Książka Davida Wolfe’a to pierwsze na polskim rynku kompendium, w którym czytelnik znajdzie szczegółowe i poparte badaniami informacje o najzdrowszych, najbardziej naszpikowanych witaminami i cennymi składnikami odżywczymi superfoods.

Autor zebrał tu wiedzę o pochodzeniu, właściwościach i źródłach dostępności tych pokarmów, podzielił się również własnym doświadczeniem w uprawie niektórych z nich oraz oryginalnymi przepisami na bezglutenowe i w większości wegańskie dania, które są istnymi bombami odżywczymi.

Poznaj herosów zdrowego odżywiania i czerp 100% naturalnej supermocy z jedzenia!

superzywnosc 2

Z ogromną radością, w lekkim napięciu i z dumą przedstawiamy Państwu trailer,

który przygotowaliśmy do naszej nowości wydawniczej: książki “Superżywność” Davida Wolfe’a.

Wydawnictwo Vivante

https://www.youtube.com/watch?v=gRzMX9pFwnM

Książkę można nabyć w księgarni Illuminatio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × 2 =