Wypróbuj leczenie metodą psychotroniczną.

Głośno o leczeniu metodą psychotroniczną zrobiło się, kiedy ukazała się książka „The miracle of metaphysical healing” Evelyn M. Monahan. Jej świadectwo życia i wyleczenia to najlepsza recenzja dla tej metody…

Mając 22 lata Evelyn uległa bardzo poważnemu wypadkowi. Straciła wzrok, dostała padaczki i pojawił się paraliż ramienia.
Leczenie sprowadzało się do przyjmowania drastycznych dawek leków, które tylko redukowały ataki padaczki z 14 do 10 ataków dziennie.
Przez dziewięć lat borykała się z chorobą każdego dnia zbuntowana i pełna złości. Wreszcie całkowicie zrezygnowana, albo zdeterminowana zaczęła rozmyślać, jak sama może wpłynąć na stan swój zdrowia ( impulsem były wspomnienia z dzieciństwa o zasłyszanych metodach samouzdrawiania ludzi, którym lekarze nie dawali żadnych szans na wyzdrowienie…. Postanowiła zasłyszaną metodą się uleczyć i…

”Po 10-ciu dniach E. Monahan odzyskała wzrok. Stało się to nagle, raptownie. Jednocześnie z odzyskaniem wzroku ustały zupełnie ataki epileptyczne, a w tydzień poźniej ustąpił paraliż. Młoda kobieta była całkowicie zdrowa. Badania lekarskie nie wykazały śladu żadnej choroby.”

Jak to wytłumaczyła:

Człowiek jest istotą wspaniałą, potężną przez nieograniczone siły utajone, z którymi przychodzi już na świat. Dzięki tej potędze jest w stanie usuwać ze swego życia choroby, kalectwo, zmieniać przykre sytuacje życiowe itd., gdyż z natury rzeczy należą mu się szczęście, radość i doskonałe zdrowie.

Te własne nieograniczone możliwosci nazwane zostały przez Evelyn ” naszym wyższym JA”, a moc realizowania życzeń czy potrzeb – nadświadomością.

 Kluczem jest własnie odwołanie do swego potężnego „wyższego Ja” oraz własnej nadświadomości i…nie proszenie, błaganie, a spokojnie, zdecydowanie rozkazywanie…

Jak METODA PSYCHOTRONICZNA wygląda w praktyce?

w sposób bardzo przejrzysty i przystępny opisana została na stronie http://www.huna.net.pl/name-News-article-sid-89.html.

1. Wybierz spokojne miejsce, połóż się lub usiądź na krześle z oparciem, by wygodnie oprzeć głowę. Dla początkujących odpowiedniejsze będzie wygodne położenie się.

2. Zamknij oczy i obserwuj spokojnie swój oddech, nie kontrolując go. Rozluźnij mięśnie całego ciała, od twarzy poczynając aż do palców nóg.

3. Wciągnij głęboko powietrze przez nos, rozciągnij płuca i przeponę. Obserwuj wewnętrznym okiem swój oddech, wyobraź sobie, jak powietrze przepływa przez ciało, kończąc w okolicach mózgu. Przy wydechu (również tylko przez nos) zwalniaj mięśnie brzucha i pogrążaj w relaksie całe ciało i umysł. Powtórz to ćwiczenie trzy razy, za każdym razem starając się pogłębić relaks.

4. Stwórz w umyśle obraz systemu krążenia. Wyobraź sobie wszystkie naczynia krwionośne, tętnice, żyły, naczyńka włoskowate. Znajdując się w głębokim równomiernym rozluźnieniu, uświadom sobie przepływ krwi przez ciało. Powtarzaj w myśli: „Pragnę, aby mój system krwionośny był w całkowitej harmonii ze sobą samym i z innymi systemami mego organizmu. Pragnę, aby usunął wszystkie zanieczyszczenia z mojego ciała i wniósł nową energię do wszystkich komórek mego organizmu”.

5. Przedstaw sobie swój system oddechowy. Pozwól, by uformował się wyraźny obraz twych płuc, niech się rozprężają i kurczą, niech zaopatrują w tlen twój organizm. W umyśle powtarzaj: „Potęgą mojej nadświadomości rozkazuję, aby mój aparat oddechowy doskonałe pracował i pozostawał w doskonalej harmonii ze sobą i wszystkimi pozostałymi systemami mego ciała”.

6. Wyobraź sobie teraz swój system trawienny. Stwórz wyraźny obraz żołądka, jelit cienkich i grubych. Powtarzaj w myśli następujące słowa: „Przez moc Nadświadomości pragnę, aby mój system trawienny wyciągał maksimum korzyści z pożywienia jakie przyjmuję oraz by pozostawał w całkowitej harmonii ze sobą i całym moim organizmem.

7. Ujrzyj w umyśle obraz swego serca i powtarzaj w myśli: „Mocą Nadświadomości rozkazuję, by serce moje pracowało wydajnie, spokojnie, bez zakłóceń. Życzę sobie, by pozostawało w całkowitej harmonii ze sobą samym i całym moim organizmem”.

8. Wytwórz w swym umyśle obraz właściwego szkieletu. Niech twe wewnętrzne oko ujrzy wszystkie kości i stawy. Mów w umyśle. „Przez niezwykłą moc mojej Nadświadomości rozkazuję, aby wszystkie zwapnienia, zgrubienia i schorzenia mego szkieletu natychmiast zostały usunięte, a chore komórki odłączone, zastąpione zdrowymi i wydalone z organizmu jako obciążenie, burzące harmonię mego ciała”.

9. Teraz ujrzyj w umyśle siebie samego. Niech ten twój portret odzwierciedla doskonałe zdrowie. Z tym obrazem przed oczyma powtarzaj następujące słowa: „Pragnę aby wszystkie systemy mego ciała pozostawały w całkowitej wzajemnej harmonii. Przez potęgę mojej Nadświadomości zarządzam, aby ciało moje cieszyło się idealnym zdrowiem, a wszystkie choroby zostały usunięte jako dysharmonia”.

10. Oddychaj głęboko, przeponowo. Pozwól, by twój umysł towarzyszył oddechowi przez ciało, kończąc na doprowadzeniu go do szczytu głowy. Powtórz to ćwiczenie trzy razy, pogrążając się za każdym razem w głębszy relaks. Powtarzaj w myśli: „Jestem doskonale zdrowy na ciele i umyśle”.

11. Przez chwilę oddychaj spokojnie, nie kontrolując oddechu, nadal utrzymując ciało w odprężeniu.

12. Otwórz oczy i idź do codziennych zajęć.

Ta metodą  można pomóc nie tylko sobie , ale i innym osobom.

Można stosować ją samemu, ale dla lepszego efektu warto wtajemniczyć inne osoby tak jak zrobiła to Evelyn i uzdrawiała się ze  swoimi przyjaciółmi.

Więcej przykładów oczywiście w samej książce i szerzej opisana metoda…Zachecamy do lektury

Nigdy nie należy się poddawać…szukać różnych rozwiązań – ZAWSZE !!!

Fragmenty: ”Leczenie metodą psychotroniczną” Monahan Evelyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście + 13 =